حال خوب باجملات تاکیدی مثبت -معجزه رسیدن به خواسته ها

حال خوب با جملات تاکیدی مثبت روزانه – معجزه در رسیدن به خواسته ها

امروز میخواهم داستانی واقعی از جملات تاکیدی مثبت و نقش آن در راه افتادن سریع کارهایم و معجزه هایش در زندگیم برایتان بگویم ،

یادم هست چند سال پیش، محل کارم تغییر کرد ، آن زمان منزل من در شرق تهران بود، و مجبور بودم هر روز به غرب تهران رفت و آمد کنم ،و این مسیر رفت و آمد برایم بسیار سخت و مشکل بود، تصمیم گرفتم منزل را جابجا کنم.

فقط 5 ماه از قرارداد من با صاحبخانه ام گذشته بود، صاحبخانه من مرد خوبی بود ولی در خصوص پول رهن خانه به من گفت باید با مستاجر جدید، قرارداد ببندد تا بتواند پول من را پس بدهد .

من یک دفتر زیبا دارم که جملات تاکیدی مثبت را در آن می نویسم و به محض نوشتن جملات تاکیدی مثبت ، کارهایم انجام می شود و معجزه ها بر من جاری می شود ، شب شروع به نوشتن کردم :

-من به آسانی به خانه جدیدم منتقل می شوم.

-پول رهن خانه من به راحتی و آسانی به حسابم واریز می شود.

-به خانه جدیدم که دقیقا طبق خواسته هایم هست به آسانی نقل مکان می کنم .

-جهان تمام کارها را برایم آسان می کند و من پرانرژی و شاد منتظر نتایج عالی هستم.

این عبارتهای تاکیدی مثبت را نوشتم و خوابیدم

صبح جمعه که از خواب بیدار شدم ، باز عبارتهای تاکیدی مثبت را با انرژی فراوان با خودم تکرار کردم و ساعت 9 صبح از خانه بیرون زدم ، سرکوچه با یک مشاور املاک صحبت کردم که چنین خانه ای با این شرایط هست ، سریعا گفت من یک مستاجر خانم می شناسم که خیلی نیاز فوری به چنین خانه ای با این شرایط و مبلغ رهن دارد ، قراردادش با صاحبخانه تمام شده و هر روز ملتمسانه به من می گوید که یک آپارتمان جدید برایش پیدا کنم ، لطفا به کس دیگری قول این خانه را ندهید .

لبخند زدم ، از آنجا بیرون آمدم سوار ماشینم شدم و در طول راه با خودم تکرار کردم

-هم اکنون در محله جدید ،خانه ای با شرایط مد نظر خودم سریعا پیدا می کنم.

-هم اکنون صاحبخانه ای خوب و منصف وارد زندگیم می شود

-هم اکنون و به آسانی جهان کارها را برایم ردیف می کند.

به اولین املاک در محله جدید درغرب تهران رسیدم ، آقایی بسیار خوش برخورد و با شخصیت به گرمی جواب سلام من را داد.

بعد از بررسی چند فایل، خودش را معرفی کرد ، من فوق لیسانس مدیریت اجرایی خوندم و به کارم خیلی علاقه دارم و …

یه ندایی در درونم و حس خوب نسبت به این فرد بهم گفت ، همین آقا یک مورد مناسب امروز برایم پیدا می کند .

من به عدد 13 همیشه حس خوبی داشتم و دارم ، آن روزسیزدهم ماه بود ، شاید باورتان نشود ولی در کوچه سیزدهم (که البته بالای آن نوشته بود 12+1) و پلاک 13 یه آپارتمان به من معرفی کرد ، خیلی خیلی حس خوبی بود ، وقتی وارد آپارتمان شدم ، لبخند زدم ، این همان خانه ای  هست که من می خواستم .

مبلغ پول رهن خانه قبلی در همان روز به حساب من واریز شد و قراردادم را با صاحبخانه جدید بستم .

وقتی انرژی خوبی نسبت به انجام شدن کارها دارم ، معجزه ها اتفاق می افتد.

وقتی می خواهید از خانه ای به خانه جدید منتقل شوید ، نگوید پس کی از این شرایط خلاص می شم ، بابت تمام روزهای خوبی که در آن خانه حضور داشتید ، شکرگزاری کنید ،ارتعاش مثبت بفرستید و با کلمات تاکیدی مثبت، خواستار یک خانه جدید با شرایط دلخواهتان شوید.

وقتی ماشینی دارید که مدام خراب می شود و شما را اذیت می کند ،نگویید پس کی من از این لگن خلاص می شوم ، برای تمام روزهایی که زیر پای شما بوده و شما را به مقصد رسانده ازش تشکر کنید، ارتعاش مثبت بفرستید و با کلمات تاکیدی مثبت، خواستارماشین جدید دلخواهتان شوید.

هروقت در شرایط سخت، افکار منفی به سراغم می آید سریعا دفترم را برمی دارم و شروع به نوشتن می کنم، شما هم می توانید همین کار را بکنید.

دلیل اینکه جملات تاکیدی مثبت به شما کمک می کند تا به خواسته هایتان برسید این است که در ذهن شما ، افکار مثبت و افکار منفی نمی توانند با هم یک جا جمع شوند ، یعنی در ذهن شما یا افکار مثبت هست یا افکار منفی ،

با جملات تاکیدی مثبت، افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید و رویدادهای مثبت را برای خودتان رقم بزنید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *