چگونه به خودم احترام بزارم و برای خودم ارزش قائل بشم ؟ الماس شدن وعزت نفس (9)

دانلود ویدئو از آپارات 

دانلود فایل صوتی 

این آموزش در پاسخ به سئوال یکی از کاربران سایت تهیه شده است 

 

سئوال کاربر سایت 

استاد عزیزم بارها از شما شنیدم که میگید به خودتون احترام بزارید و برای خودتون ارزش قائل بشین….
– ارزشمند شدن برای خودمون یعنی چی؟
-چجوری برای خودمون ارزش قائل بشیم؟؟
– چجوری برای خودمون احترام قائل بشیم یعنی چی؟
– خودمون مهمتر بدونیم یعنی چی؟
-خودمونو لایق بدنیم یعنی چی؟
– به خودمون اهمیت بدیم یعنی چی؟
یعنی باید چکار کنیم که ارزش برا خودمون قائل باشیم،خودمون مهم بدونیم؟؟
در خصوص عزت نفس خیلی جاها صحبت میشه و اینکه عزت نفس ریشه اصلی مشکلات فردی و ارتباطی ماست به آن آگاهیم ولی دوست داشتن یعنی من جلوی آینه بایستم و قربون صدقه خودم برم! ، اینکه خیلی فرمالیته است و خیلی وقتها حس خوبی به من نمیده ، چطوری می تونم خودم را دوست داشته باشم ؟ چطوری می تونم خودم را ارزشمند بدونم وقتی واقعا این حس درونی را ندارم . فرایند الماس شدن و رسیدن به عزت نفس واقعی از چه راهی می گذرد و این مسیر خودشناسی را چگونه باید طی کنیم ؟

پاسخ به سئوال توسط استاد در آموزش بالا خلاصه شده است، شما نیز می توانید با توجه به همراهی با این سایت آموزشی و دانش و بینشی که نسبت به مسائل تحلیل رفتار TA پیدا کرده اید پاسخ خود را به سئوال مربوطه در قسمت دیدگاههای همین قسمت ثبت کنید.

فعالیت شما در «قسمت دیدگاههای سایت » مثل یک دوره‌ی کارآموزی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهاست.مثل دانشجویی که برای پزشک شدن، نه فقط به صورت تئوری درسهای پزشکی را می‌آموزد، بلکه پس از پایان فارغ التحصیلی و آنهمه آموزش در طی دوره، به عنوان یک کارآموز، آنچه از طبابت آموخته است را در فضای واقعی اجرا می‌کند، تا نتیجه‌ی آموخته‌هایش را در واقعیت تجربه نماید.

اینجا نیز فضایی است واقعی برای به‌کاربستن آنچه می‌آموزی، به منظور ایجاد یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس. پیشنهادات و توصیه های شما به سایر کاربران سایت، کمک شایانی جهت رشد و پیشرفت در یک حرکت دسته جمعی خواهد بود.

اگر می خواهید با ساختار شخصیت خود و دیگران بیشتر آشنا شوید ، روابط خود را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس و عزت نفس بالاتری را تجربه کنید، پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی از عزت نفس تا ارتباط موثر با متد TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را خریداری فرمایید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *