پاکسازی افکار منفی از ذهن

برای خروج از پیش نویس زندگی و پاکیزه نگه داشتن ظرف آگاهی خود باید بتوانید هرچه را از گذشته درون آن انباشته شده است رها کنید تا بتوانید حالت نابی از زیستن را تجربه کنید،

امروز یاد می گیرید که با رها کردن گذشته و خروج از نمایشنامه اولیه زندگی می توانید به عمق آگاهی رفته و در زندگی خود دگرگونی ایجاد نمایید.

تصور کنید به زیرزمین خانه خود پا گذاشته اید، زیرپله ای متروکه که سالها کسی آنجا نبوده و یا تمیز نشده است، وسایل پوسیده قدیمی و بوی گند و تهوع آوری که شما را دچار ترس و خستگی بیش از حد می کند، بعد از چند دقیقه پشیمان می شوید از پله ها بالا می آیید، در را قفل می کنید و دیگر پشت سر خود را هم نگاه نمی کنید،  

وقتی با پیش نویس زندگی خود و زخم های دوران کودکی آشنا می شوید در ابتدا به طور واضح زیرزمین وجودی خود را مشاهده می کنید ولی به نظر می رسد تمیز کردن و پاکسازی آن زیرزمین کاری بس دشوار و طاقت فرساست ، به همین خاطر افراد زیادی  پس از روبرو شدن با این حجم از سردگمی، درب زیرزمین را می بندد و از آن خارج می شوند، پس از آن هر وقت دوباره تحت فشار زندگی قرار می گیرند دوباره یادشان می افتد باید سری به آن زیرزمین بزنند و وجودشان را از آن آلودگی ها پاک کنند تا برای همیشه از شر مهارهای سطح ناخودآگاه رها شوند .

به تمام پیام های پیش نویسی زندگیتان که در طول سالها روی شما تاثیر منفی گذاشته اند فکر کنید و آن جملات را به خاطر آورید :

آن کار را درست انجام ندادی!

خیلی کودنی!

هیچکس عاشق تو نخواهد شد !

همیشه محتاج کمک بقیه هستی!

تو در زندگیت به هیچ جا نمی رسی !

این حرفها درست مثل ذرات سمی سیاه به عمق آگاهی شما وارد شده اند، اگر تمام این جملات منفی به صورت مهاری قوی در سطح ناخودآگاه شما ثبت و ضبط شده است پس نیاز دارید هرچه سریعتر این قسمت از وجودتان را از این افکار منفی پاک کنید.

حال به حرفهایی فکر کنید که بارها خودتان به خودتان زده اید، من آنقدر که باید خوب ، باهوش، زیبا، بااستعداد و دوست داشتنی نیستم….  من به اندازه کافی خوب نیستم!

شما با تکرار این حرفها به مهارهای اولیه قوت بخشیده اید و به طور قطع آنها را باور کرده و تمام آن پیام های منفی را به عمق ناخودآگاه خود رانده اید.

اکنون که از این مسمومیت داخلی آگاه شده اید وقت آن است که درب آن زیرزمین را بازکنید و شروع به دورریختن تمام انباشته های پوسیده و مسموم نمایید. وقت آن است رها کردن را آغاز کنید.

اگر پاک کردن پیش نویس زندگی برایتان سخت و دشوار به نظر می رسد از نیروی بیکران لایزال الهی کمک بگیرید.

الهی کمک کن زیرزمین وجودم را از هر آلودگی و سموم گذشته پاک کنم و درونم را سرشار از حس پاکی ، تازگی و شعف نمایم. الهی در این مسیر مرا به آگاهی های لازم سوق بده و افرادی را به زندگیم هدایت کن تا مرا در این پاکسازی کمک و یاری رسانند.

این چالش را به عنوان اولین روز از چالش 21 روزه برای خود بنویسید و سپس هر روز برای فرایند شفا، چالشی تازه برای خود تعریف کنید تا زمانیکه به صورت کامل شفا یابید و به انرژی درون خود متصل شوید.

 

جمله تاکیدی مثبت

از زخم های گذشته رهایی یافته ام.

 

حال این سئوالات را در دفتری برای خود پاسخ دهید:

دوست دارید آخر امروز کجا باشید ؟

اولین احساسی که می خواهید از تحقق یافتن هدف خود بدست آورید چیست ؟

چه جمله تاکیدی مثبتی باید امروز برای خود تکرار کنم تا روحم تسلی یابد ؟

در طول روز چند بار به شنیدن آن جمله نیاز دارم؟

بیشتر بدانید :

 

لینک های رایگان آموزش توسعه فردی

 

راز موفقیت – پیش نویس زندگی (لایف اسکریپت )

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *