چگونه در شرایط استرس زا خودم را کنترل کنم و عصبانی نشوم؟ (3)

دانلود ویدئو از آپارات 

این ویدئو آموزشی در پاسخ به سئوال یکی از کاربران سایت تهیه شده است 

دانلود فایل صوتی (3)

سئوال کاربر سایت 

سلام و عرض ادب
من در محیط کارم مدیر یه قسمت هستم و کارم خیلی زیاده ، سعی می کنم همه کارها را مدیریت کنم و خیلی وقتها انجام دادن همه کارها در زمان خودش میسر نیست، و یا گاهی استرس هایی که مدیرعامل شرکت به من وارد میکنه خیلی زیاده و ماموریت هایی که من را می فرسته اونقدر زیاده که زندگی شخصی م را با همسرم تحت تاثیر قرارداده ، گاهی وقتها از شدت استرس دستم میلرزه و سعی می کنم کارمندهام متوجه این موضوع نشوند چون دلم نمیخواد من را ضعیف ببینند.
سئوالم اینه که چطوری میشه با شرایط استرس زا کنار اومد، گاهی وقتها چالش های زندگی اونقدر زیاد میشه که هر چقدر که روی خودم کار می کنم باز برمیگردم پله اول و دوباره پرخاشگری می کنم
دوست دارم آرامش بیشتری را در محیط کار تجربه کنم و در حین آرامش همه کارها را جلو ببرم ممنون میشم بفرمایید چه راهکاری برای مقابله با شرایط استرس زا وجود دارد؟

 

پاسخ به سئوال توسط استاد در آموزش بالا خلاصه شده است، شما نیز می توانید با توجه به همراهی با این سایت آموزشی و دانش و بینشی که نسبت به مسائل تحلیل رفتار TA پیدا کرده اید پاسخ خود را به سئوال مربوطه در قسمت دیدگاههای همین قسمت ثبت کنید.

فعالیت شما در «قسمت دیدگاههای سایت » مثل یک دوره‌ی کارآموزی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهاست.مثل دانشجویی که برای پزشک شدن، نه فقط به صورت تئوری درسهای پزشکی را می‌آموزد، بلکه پس از پایان فارغ التحصیلی و آنهمه آموزش در طی دوره، به عنوان یک کارآموز، آنچه از طبابت آموخته است را در فضای واقعی اجرا می‌کند، تا نتیجه‌ی آموخته‌هایش را در واقعیت تجربه نماید.

اینجا نیز فضایی است واقعی برای به‌کاربستن آنچه می‌آموزی، به منظور ایجاد یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس. پیشنهادات و توصیه های شما به سایر کاربران سایت، کمک شایانی جهت رشد و پیشرفت در یک حرکت دسته جمعی خواهد بود.

اگر می خواهید با ساختار شخصیت خود و دیگران بیشتر آشنا شوید  پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را خریداری فرمایید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *