با چالش های زندگیم چطوری کنار بیام و به آرامش برسم ؟ (4)

دانلود ویدئو از آپارات 

این ویدئو آموزشی در پاسخ به سئوال یکی از کاربران سایت تهیه شده است

دانلود فایل صوتی (4)

سئوال کاربر سایت 

چطوری می تونم با چالش های زندگی کنار بیام ، چالش هایی که هر روز آرامش من را می گیره ، من تلاش می کنم روی خودم کار کنم، که مدار انرژی و ارتعاشی م را بالا ببرم و خیلی آگاهانه مواظب افکار منفی هستم که من را وارد فرکانس منفی نکند ولی خیلی وقتها چالش هایی پیش می آید که من را از مسیر اصلی دور میکنه و دوباره تو سیکل معیوب و منفی می افتم ، مثل اینکه صبح که از خواب بیدار میشم کلی انرژی مثبت دارم ولی با یه اتفاق منفی مثل اینکه ماشینم به در پارکینگ میخوره و خط برمیداره بهم می ریزم و تا پایان روز فکر می کنم من چه فکر منفی داشتم که این اتفاق را برای خودم رقم زدم و یا اینکه  یه چالشی مثل تصمیم مدیرعامل شرکت مبنی بر جابجایی من به شرکت دیگه همه برنامه هام را به هم می ریزه … واقعا میشه کاری کرد که دیگه چالش در زندگی نباشه ، منظورم اینکه که فقط افکار مثبت داشته باشیم که اتقاقات منفی پیش نیاد … با توجه به اینکه من شنیدم اتفاقات زندگی نتیجه ارتعاشات خود ما و افکار ما هستند واقعا چطوری میشه جلوی این افکار را گرفت تا اتفاقات منفی در زندگی ما نیفتد. چالش دیگه من فرزندانم هستم که تمام مسئولیت شون با منه ، و همسرم  ما را ترک کرده و رفته ، البته بودنش هم از اول مثل نبودنش بود.  تمام بار زندگی به گردن خود منه و باید بچه ها را به مدرسه ببرم و بیارم ، و هزینه هاشون هم هست… ممنون میشم نحوه برخورد درست با چالش های زندگی را به من بگین و چطوری می تونم از این شرایط بیرون بیام .

پاسخ به سئوال توسط استاد در آموزش بالا خلاصه شده است، شما نیز می توانید با توجه به همراهی با این سایت آموزشی و دانش و بینشی که نسبت به مسائل تحلیل رفتار TA پیدا کرده اید پاسخ خود را به سئوال مربوطه در قسمت دیدگاههای همین قسمت ثبت کنید.

فعالیت شما در «قسمت دیدگاههای سایت » مثل یک دوره‌ی کارآموزی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهاست.مثل دانشجویی که برای پزشک شدن، نه فقط به صورت تئوری درسهای پزشکی را می‌آموزد، بلکه پس از پایان فارغ التحصیلی و آنهمه آموزش در طی دوره، به عنوان یک کارآموز، آنچه از طبابت آموخته است را در فضای واقعی اجرا می‌کند، تا نتیجه‌ی آموخته‌هایش را در واقعیت تجربه نماید.

اینجا نیز فضایی است واقعی برای به‌کاربستن آنچه می‌آموزی، به منظور ایجاد یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس. پیشنهادات و توصیه های شما به سایر کاربران سایت، کمک شایانی جهت رشد و پیشرفت در یک حرکت دسته جمعی خواهد بود.

اگر می خواهید با ساختار شخصیت خود و دیگران بیشتر آشنا شوید  پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را خریداری فرمایید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *