یه مادر عصبی هستم چطوری می تونم صبور و خونسرد باشم؟ – پادکست (4)

(فایل صوتی -مدت زمان 20 دقیقه)

دانلود

 

مادری عصبانی هستم که در ارتباط با فرزندانم گاهی پرخاشگری می کنم ، تلاش می کنم صبور باشم ولی در شرایط استرس زا و تحت فشار گاهی فرزندم را کتک می زنم و بعد عذاب وجدان می گیرم ، دوست دارم ساعاتی به دور از سروصدای بچه ها خلوت کنم ، به مراقبه بپردازم ، کتاب بخوانم و یا حتی با دوستانم تنهایی به تفریح و گردش بروم ولی هیچوقت فرصت کافی برای این کارها را ندارم .

در بیشتر اوقات تلاش می کنم خشمم را فرو ببرم  ولی همین کنترل عصبانیت در برابر فرزندانم باعث کلافگی و انزجار بیشتر از خودم می شود، چگونه می توانم خونسردتر و با صبوری بیشتر با فرزندانم رفتار کنم در حالی که در دنیای خودم زنی شاد و پرانرژی باشم ؟

 

در پادکست شماره 4 تحلیل رفتار تلاش نمودم تا حدودی مشکلات اینگونه مادران در ارتباط با فرزندانشان را تحلیل نمایم و راه حلی برای رفع مشکل و شناخت بیشتر ساختار شخصیت ارائه نموده ام. امید دارم که مجموعه آموزشهای پیوسته تحلیل رفتار به شما کمک کند تا زندگی سالم تر و شادتری برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

بیشتر بدانید :

آموزشهای رایگان در خصوص تحلیل رفتار متقابل 

در صورتی که قصد دارید خودشناسی بیشتری از خودتان کسب کنید و ارتباط بهتری با فرزندان و خانواده خود برقرار نمایید پیشنهاد ما این است که محصول جامع تحلیل رفتار متقابل TA را تهیه فرمائید.

دوره آموزشی جامع تحلیل رفتار متقابل TA حاصل پژوهش ها و جست و جوهای ده ساله ماست که با متد انجمن بین المللیTA تهیه شده است .

 

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *