ذهن ناخودآگاه، همراه شما در مسیر موفقیت است

مفهوم حقیقی موفقیت این است که در بازی متهورانه و پرمخاطره زندگی پیروز شویم،ولی جایی که فکر در آرامش نباشد، موفقیتی هم در کار نخواهد بود. برای رسیدن به آرامش لازم است شناخت بیشتری از نیروی ذهن ناخودآگاه خود بدست آورید. افراد زیادی هستند که برای به دست آوردن پول بیشتر، دست به سرقت، اختلاس و قاچاق می زنند، اینها افرادی هستند که در فضای ذهنی سرشار از کمبود، نقص و محدودیت غوطه ور شده اند و باور ندارند که نان سفره شان از منبع دیگری می آید.

به خود جسورانه بگویید که ثروتمند شدن حق شماست. و از راهی درست ، ساده و آسان مسیرهای خلق ثروت برایتان باز و فراهم خواهد شد. مطمئن باشید نیرویی که در اعماق ذهنتان است به این ندای درونی گوش می کند و برای تحقق رویاهایتان مسیرهای جدید و فرصت های بیشمار را نشانتان می دهد.

این باور را هر روز با خود تکرار کنید که من اندوخته ای بی پایان از ثروت در ذهن ناخودآگاهم دارم، این حق من است که خوشحال، پولدار و موفق باشم. همیشه پول کرور کرور در زندگیم سرازیر می شود و تمامی هم ندارد. من همیشه از ارزش واقعی خودم آگاهم و می دانم لیاقت یک زندگی با بالاترین استانداردها هستم .

 

فرقی نمی کند پول در چه قالب و شکلی در زندگیتان شود، روزی و فراوانی از راههای گوناگون و از طرق افراد مختلف و از جایی که فکر نمی کنید به زندگیتان راه می یابد اگر جریان ورود آن را از طریق افکارتان و مهارهای سطح ناخودآگاهتان نبندید، جریان پول خودش راهش را به سوی زندگی شما پیدا می کند.

 قرار نیست به درآمد بخور و نمیر رضایت دهید و با کمبودها بسازید، باید آنقدر پول داشته باشید که هر وقت دلتان خواست بتوانید کار دلخواه خودتان را انجام دهید و یا چیزی که دوست دارید را تهیه کنید، تلاش کنید از گنجینه ثروت اندوخته شده در ذهن ناخودآگاهتان شناخت پیدا کنید و آن را به کار گیرید .

شما به این دنیا نیامده اید که در یک آلونک زندگی کنید و لباسهای کهنه و مندرس بپوشید و گرسنگی بکشید. شما اینجا هستید تا زندگی سرشار از ثروت، موفقیت، رفاه و آسایش را برای خود بسازید. هیچ وقت به خود نگویید که (اگر پول ندارم مهم نیست به جای آن سلامتی دارم ) این دقیقا یکی از باورهای اشتباه است که جلوی ثروتمند شدن شما را می گیرد.

 

در مدرسه همیشه این سئوال را از ما می پرسیدند که علم بهتر است یا ثروت!  و ما بدون اینکه فکر کنیم بدون تعلل پاسخ می دادیم علم بهتر است. این دقیقا مثل این است که از ما بپرسند چشم بهتر است یا گوش، واضح است که ما به هر دو نیاز داریم. چشم و گوش هر دو برای داشتن یک زندگی سالم نیاز است. در خصوص علم و ثروت هم همین موضوع مصداق دارد، زندگی بدون علم و آگاهی زندگی سالمی نخواهد بود و همینطور زندگی بدون ثروت هم هیچوقت نمی تواند زندگی پرباری باشد و در یک بستر فقر و نداری ما هیچوقت طعم خوشبختی را نخواهیم چشید.

صندوقچه گنج درون شماست، برای اینکه پاسخ نیاز و آرزوی قلبی خود را بیابید به درون خود نگاه کنید. در درونتان به دنبال برآوره شدن خواسته هایتان بگردید. این را بدانید راه حل تمام مشکلات و کلید همه قفل های زندگی شما در ذهن ناخودآگاهتان گنجانده شده است. افکار خود را تغییر دهید تا باورهایتان تغییر کند و مطمئن باشید با تغییر باورهایتان قطعا سرنوشت تان تغییر خواهد کرد.

 

بیشتر بدانید : 

مقالات و داستان تو

آموزش توسعه فردی

مهارتهای ده گانه زندگی

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *