چگونه با مدیر سخت گیر و ایرادگیر کنار بیام و در شغلم موفق بشم؟ (6)

دانلود ویدئو از آپارات 

این ویدئو آموزشی در پاسخ به سئوال یکی از کاربران سایت تهیه شده است 

دانلود فایل صوتی (6)

سئوال کاربر سایت 

من یه مدیر خیلی سخت گیر و ایرادگیر دارم که به همه کارهام ایراد می گیره ، بسیار پرخاشگر هستند و خیلی وقتها عصبانی میشن من تا جایی که بتونم تلاش می کنم کارم را درست انجام بدهم ولی از اونجایی که بسیار بسیار کمال گرا هستند همیشه گوشه لپ پر همه چیز را می بیینند یعنی اگر من یه گزارش بهشون بدم که کلی براش زحمت کشیدم یه نکته ریز پیدا می کنه و شروع می کنه به داد و بیداد کردن ….گاهی وقتها فکر می کنم به من بیشتر از بقیه گیرمیده ، و انگار من توانایی درست برخوردکردن باهاش را ندارم و بلد نیستم چطوری جوابش را بدهم به خاطر همین بیشتر سر من فریاد می کشه . دوست ندارم که شغلم را ترک کنم و دنبال شغل جدید بگردم، چون اصلا ریسک پذیر  نیستم و می ترسم تو این سن کار پیدا نکنم و یا اینکه بخواهم دوباره از صفر شروع کنم ، ولی بارها از آموزشهای خودتون این برداشت را پیدا کردم که اگر ما تغییر کنیم و روی شخصیت خودمون کار کنیم می توانیم رفتار دیگران را به نفع خودمون تغییر دهیم ازتون خواهش دارم در این مورد به من راه حل بدهید و صمیمانه از همه آموزشهای خوبتون تشکر می کنم و قدردان زحمات شما هستم .

پاسخ به سئوال توسط استاد در آموزش بالا خلاصه شده است، شما نیز می توانید با توجه به همراهی با این سایت آموزشی و دانش و بینشی که نسبت به مسائل تحلیل رفتار TA پیدا کرده اید پاسخ خود را به سئوال مربوطه در قسمت دیدگاههای همین قسمت ثبت کنید.

فعالیت شما در «قسمت دیدگاههای سایت » مثل یک دوره‌ی کارآموزی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهاست.مثل دانشجویی که برای پزشک شدن، نه فقط به صورت تئوری درسهای پزشکی را می‌آموزد، بلکه پس از پایان فارغ التحصیلی و آنهمه آموزش در طی دوره، به عنوان یک کارآموز، آنچه از طبابت آموخته است را در فضای واقعی اجرا می‌کند، تا نتیجه‌ی آموخته‌هایش را در واقعیت تجربه نماید.

اینجا نیز فضایی است واقعی برای به‌کاربستن آنچه می‌آموزی، به منظور ایجاد یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس. پیشنهادات و توصیه های شما به سایر کاربران سایت، کمک شایانی جهت رشد و پیشرفت در یک حرکت دسته جمعی خواهد بود.

اگر می خواهید با ساختار شخصیت خود و دیگران بیشتر آشنا شوید  پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را خریداری فرمایید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *