چگونه با همکاری که حس خوبی بهش ندارم و 8 ساعت با هم هستیم برخورد کنم ؟ (11)

دانلود فایل صوتی 11

این آموزش در پاسخ به سئوال یکی از کاربران سایت تهیه شده است .

سئوال کاربر سایت 

من مدت یک سال است که استخدام یک سازمان بزرگ هلدینگ شده ام ، شرکت بنام و معروفی است و حقوقم و سازمانم را دوست دارم ولی در قسمتی کار می کنم که بسیار برایم زجرآور است ، همکاری دارم که ده سال سابقه کار دارد و از نظر پست سازمانی از من بالاتر است و فوق العاده آدم منفی و اهل حاشیه ای است و مدام از اخبار منفی و اتفاقات بد صحبت می کند و پشت سر بقیه همکاران سازمان صحبت می کند . در خصوص کارهایی که به واحد ما ارجاع می شود کارهای اصلی را خودش انجام می دهد و کارهای پیش پاافتاده مثل کپی گرفتن ، تایپ کردن نامه و مرتب کردن زونکن ها را به من می دهد. خیلی حس بدی بهش دارم البته هر روز تلاش می کنم که این حس بد را مهار کنم ولی متاسفانه حس کینه و نفرت من نسبت به این فرد زیاد است . خیلی دلم می خواهد جایم در اداره عوض شود  و به واحد بهتری بروم و با یک همکار مثبت ، پرانرژی ، شاد کار کنم ، و البته بتوانم کارهای تخصصی تری انجام دهم ، گزارشات پیشرفته در اکسل تهیه کنم . در صورتی که در این واحد یک کارمند پیش پاافتاده و سطحی هستم . ممنون میشم در این خصوص مرا راهنمایی کنید که اول چطوری با این همکارم به صلح درونی برسم و بعد اگر بشه جای بهتری مشغول به کار شوم و کارهای تخصصی تری انجام دهم. و اگر قرار است در این واحد کار کنم بتوانم حس بهتری نسبت به این فرد داشته باشم و در تمام 8 ساعت کاری روز که بیشتر زندگی من را در برمی گیرد حس و حال خوبی داشته باشم . 

پاسخ به سئوال توسط استاد در آموزش بالا خلاصه شده است، شما نیز می توانید با توجه به همراهی با این سایت آموزشی و دانش و بینشی که نسبت به مسائل تحلیل رفتار TA پیدا کرده اید پاسخ خود را به سئوال مربوطه در قسمت دیدگاههای همین قسمت ثبت کنید.

فعالیت شما در «قسمت دیدگاههای سایت » مثل یک دوره‌ی کارآموزی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهاست.مثل دانشجویی که برای پزشک شدن، نه فقط به صورت تئوری درسهای پزشکی را می‌آموزد، بلکه پس از پایان فارغ التحصیلی و آنهمه آموزش در طی دوره، به عنوان یک کارآموز، آنچه از طبابت آموخته است را در فضای واقعی اجرا می‌کند، تا نتیجه‌ی آموخته‌هایش را در واقعیت تجربه نماید.

اینجا نیز فضایی است واقعی برای به‌کاربستن آنچه می‌آموزی، به منظور ایجاد یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس. پیشنهادات و توصیه های شما به سایر کاربران سایت، کمک شایانی جهت رشد و پیشرفت در یک حرکت دسته جمعی خواهد بود.

اگر می خواهید با ساختار شخصیت خود و دیگران بیشتر آشنا شوید ، روابط خود را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس و عزت نفس بالاتری را تجربه کنید، پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی از عزت نفس تا ارتباط موثر با متد TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را خریداری فرمایید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *