بازی جوراب – مجموعه داستان تو (16)

با عشوه گری زنانه، یک طرف دامنش را بالا زد و پایش را به طرز تحریک کننده نشان داد و گفت ، وای خاک عالم ، جورابم دررفته … این حرکتی بود حساب شده و هدفش تحریک مردها و عصبانی کردن زن های آن جمع بود.

از جنبه تحلیل رفتار اینگونه زنها، زن های نمایشی هستند، زن هایی که انرژی خود را از توجه مردان و تحریک عصبانیت زنها بدست می آورند. اینگونه زنها گاهی سینه های برجسته خود را نشان می دهند و به گونه خاصی به عقب تکیه می دهند، دست هایشان را پشت سرشان می گذارند و سینه هایشان را به جلو ول می دهند و با هر حرکتی حساب شده می خواهند توجه بیشتری به خود جلب کنند.

 

نمایشنامه روانی این افراد برای به دست آوردن انرژی به صورت ناخودآگاه صورت می پذیرد و تا زمانی که موفق به دریافت انرژی از دیگران می شوند حس خوبی از خواستنی بودن را تجربه می کنند ولی به مرور زمان که با افزایش سن میزان دریافت این توجه کم می شود افسردگی و طرد شدگی را تجربه می کنند . اینگونه افراد در بازیهای نمایشنامه زندگی  گیر می افتند و تا زمانی که مردها از این بازی به نفع خود استفاده می کنند دلخوش به آنها هستند ولی متاسفانه جریان این انرژی همیشگی نیست.

همه انسانها از طریق هسته درونی شخصیت خود به منبع بیکران انرژی درون متصل هستند و می توانند میزان زیادی از نیاز خود به انرژی حیاتی را از منبع خود تغذیه کنند، اگر بتوانند به نمایشنامه زندگی خود مسلط و آگاه شوند.

 

 

نویسنده : لیلا امیری نسب

سایر مقالات را در لینک زیر بخوانید :

 

مقالات و داستان تو

اگر می خواهید عزت نفس خود را افزایش و روابط خود را بهبود بخشید، پیشنهاد ما این است که پکیج آموزشی از عزت نفس تا ارتباط موثر با متد TA که طبق استاندارد انجمن بین المللی ITAA  تهیه شده را تهیه فرمایید.

 

 

 

 

1 پاسخ
 1. ابراهیم اشوری گفته:

  خیلی جالب بود !

  بخصوص اینکه با گذشت زمان افسردگی رخ میده

  مشابه این وضعیت رو خیلی بدترش رو ستاره های سینما تجربه می کنند

  اگر در موردش بنویسید خیلی خوبه

  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *