حال خوب و بهزیستی از طریق شناخت خود چگونه امکان پذیر است ؟ – پادکست (9)

(فایل صوتی -مدت زمان 28 دقیقه)

دانلود

 

در این پادکست به مراحل خودشناسی و شناخت ساختار شخصیت برای تغییر زندگی، ایجاد حال خوب و بهزیستی اشاره شده است ، در واقع حال خوب و داشتن آرامش زمانی امکان پذیر است که من به ابعاد وجود روانی خود آگاه باشم و با کنار زدن پیام های پیش نویسی والد و شفای کودک درون بتوانم به  هسته درونی شخصیتم راه یابم و در واقع به انرژی منبع لایزال الهی و نیروی بیکران درونم متصل شوم.

در هسته مرکزی شخصیت ما ، یک شعور ذاتی( یک دستگاه مسیریاب ) وجود دارد که بسیار توانمند تر از هر نرم افزاری است که ناسا بتواند تهیه کند. آن شعور می داند ما را چگونه در مسیری بسیار دقیق در زندگی هدایت کند.
شما می توانید با مشاهده دقیق ذهن ، کنترل افکار مربوط به سطح والد درون ، احساسات کودک درون و رفتار بالغانه به این هدف دست یابید و اگر می بینید که از مسیر خارج و به بیراهه افتاده اید می توانید تغییرات لازم را در دیدگاه خود ایجاد کنید و اعتماد داشته باشید آن شعور بیکران، راه حقیقی و درست را به شما نشان می دهد.

وقتی مشکلی پیش می آید لازم نیست کاری بکنیم ، بلکه باید چیزی را بدانیم. خیلی از مشکلات دنیای بیرون ریشه در اندیشه های درون دارد ، در این پادکست به موارد بسیار حایز اهمیت در این خصوص اشاره شده است .

منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در قسمت دیدگاههای سایت هستم

بیشتر بدانید :

 

سایر قسمت های پادکست تحلیل رفتار 

 

مقالات و داستان های آموزنده روانشناسی شخصیت 

در صورتی که قصد دارید با مباحث خودشناسی و پیش نویس زندگی خود بیشتر آشنا شوید، راههای شفای کودک درون را بشناسید، پیشنهاد ما این است که پکیج محصول TA که شامل دو محصول کاربردی می باشد را با تخفیف فوق العاده تهیه فرمائید. این دوره آموزشی،حاصل پژوهش ها و جست و جوهای ده ساله ماست که با متد انجمن بین المللیTA تهیه شده است .

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *