چگونه با تحلیل رفتار، علت رفتارهای خود و دیگران را پیدا کنیم؟ – پادکست (1)

(فایل صوتی -مدت زمان 22 دقیقه)

دانلود

 

آیا شما نیز متوجه رفتارهای چندگانه خود شده‌اید؟

آیا تا به حال احساس کرده‌اید رفتارتان در لحظه‌ای دگرگون می‌شود و ناگهان از رفتاری والدین مآبانه، رفتاری کودکانه از خود بروز می‌دهید؟

آیا تا به حال متوجه تغییر رفتارهای غیر قابل پیش بینی مدیرتان شده اید ؟

پادکست تحلیل رفتار به شما شناخت مناسبی از خودتان و دیگران می دهد، صرف نظر از اینکه چقدر در روابط خود با موفقیت یا شکست مواجه بوده اید، روابط بین فردی خود را بهبود خواهید بخشید و صرف نظراز اینکه شما چه احساسی در مورد خودتان دارید بعد از شنیدن این پادکست ها احساس بهتری نسبت به خود خواهید داشت و به توانایی های تازه ، راه حل ها و امیدهای نو وسرانجام به خویشتن نو و شخصیت رشد یافته دست خواهید یافت.

 

تمرین های ارائه شده در این آموزش ها به شما کمک می کند قرارداد موثری برای رشد شخصی با خود ببندید و بیاموزید چگونه با دیگران رابطه برقرار کنید.

 

پیش نویس زندگی یا لایف اسکریپت خود را دگرگون کنید و یا رشد دهید. با ایجاد بالغ بدون آلودگی می توانید پدر و مادر یهتری برای فرزندان خویش و شخص مهربانی در پیوند با دیگران و حتی با خودتان باشید.

به وسیله شفای کودک خود می توانید بر احساسات منفی دوران کودکی خویش چیره شوید و بدین وسیله احساس شادی و نشاط را در خود تقویت کنید. بازیهای روانی مخرب را تشخیص دهید و آنها را رها سازید و با بالغ شخصیت جلوی پیام های منفی والد درون بایستید و برنامه تغییر جدیدی برای خود طراحی کنید.

 

با امید اینکه مجموعه آموزشهای تحلیل رفتار بتواند به شما در ایجاد خویشتن جدید درون خودتان کمک و یاری رساند و ارتباطات شما را با دیگران بهبود بخشد.

بیشتر بدانید :

 

ساختار شخصیت- سه حالت شخصیتی (والد -بالغ -کودک ) درTA

 

ویدئوهای آموزشی تحلیل رفتار متقابل TA

در صورتی که قصد دارید به صورت منظم و جدی برای رشد، توسعه فردی و ارتباطی خود وقت بگذارید،و تغییرات بنیادی در ساختار شخصیت خود ایجاد نمایید پیشنهاد ما این است که محصولات زیر را تهیه فرمائید.

 

 

1 پاسخ
  1. Taparvaz گفته:

    باسلام لطفا در باره شناسایی باور های محدود کننده وطرز از بین بردن آنهابا مثالهایی توضیح دهید چون با تغییر باو رهازندگی تغییر می‌کند. با تشکر از زحمات شما. سلامت وپیروز باشید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *