چگونه با مثبت اندیشی به خواسته ها و اهدافمون دست پیدا کنیم ؟ – پادکست (7)

(فایل صوتی -مدت زمان 25 دقیقه)

دانلود

این شعار را به دفعات شنیده اید که انسان همان چیزی می شود که به آن می اندیشد و سرنوشت شما در نتیجه افکار همیشگی و تصویر ذهنی تان از آینده می باشد و سئوالی که خیلی مهم است این است که چرا تعداد زیادی از افراد با وجود مثبت اندیشی و امیدواری نمی توانند به اهدافشون دست پیدا کنند؟

در این پادکست به طریقه صحیح مثبت اندیشی اشاره شده و توضیحات لازم در خصوص شناخت باورهای محدود کننده ، مهارهای سطح ناخودآگاه و نقش پیش نویس زندگی در رسیدن به خواسته ها و اهداف داده شده است.

کسانی که گرفتاری و گرهی در زندگیشان پدیدار شده است، نمی دانند آنچه که زندگی آنها را فلج کرده به الگوهای ذهنی خودشان برمی گردد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به لحاظ ذهنی ، روانی و احساسی با هدف مطلوبی که خواستار تحققش هستید یکی شوید و با سماجت و پشتکار در این مسیر پیشروی کنید تا در نهایت با کنار رفتن ابرها و سایه های درونتان، لحظه درخشش نور کامیابی را تجربه کنید.

 

بیشتر بدانید :

 

سایر قسمت های پادکست تحلیل رفتار 

در صورتی که قصد دارید با مباحث خودشناسی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد ما این است که پکیج دو محصول TA را تهیه فرمائید. این دوره آموزشی،حاصل پژوهش ها و جست و جوهای ده ساله ماست که با متد انجمن بین المللیTA تهیه شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *